Náš Orange monster na sociálních sítích | OrangeHouse s.r.o - Tvorba webu, Hypos CRM, CMS, PPC kampaní

Náš Orange monster na sociálních sítích

Orangehouse Social CI   Napsal: Luboš Brát, 29. 8. 2014 15:1

Naši šikovní grafici nám sjednotili graficky profily Orange house s.r.o. na sociálních sítích Facebook, Twitter, LinkedIn, Youtube a Google+. Již brzy budou s tímto designem korespondovat i polepy na našich kancelářích.

Náš Orange house se na sociálních sítích objevoval postupně. Nejprve jsme začali s odborným Twitterem, následoval Youtube kanál s videi o našem produktu Hypos CRM, firemní LinkedIn a poslední vznikl náš profil na Facebooku a Google+.

Samozřejmě, že v průběhu dvou let, kdy tyto profily vznikaly, byla každému vytvořena trochu odlišná grafika. A to jsme se rozhodli změnit, abyste nás ihned poznali, kdekoliv na Orange house narazíte.

Prohlédněte si vzhled našich profilů a budeme rádi, když nás budete sledovat, likeovat, zařadíte si nás do kruhů. Naše příspěvky ladíme tak, aby byly inspirativní a zábavné. Počínaje naším maskotem, Orange monsterem.

 

Facebook

Facebook---Profile.png

 

Twitter

Twitter---Profile.png

 

LinkedIn

LinkedIN---profile.png

 

Google+

Google---Profile.png

 

Youtube

YouTube---Profile.png

 

Chcete proniknout do spletitého řetězce sociálních sítí a nevíte jak na to? Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme s nástrahami, které zde na firmy čekají. Krizová komunikace, support zákazníkům, zábavné příspěvky, které Vám přivedou fanoušky a následně i zákazníky. 

 

 

Všechny články

comments powered by Disqus