Informace rychlostí světla v Hypos CRM | OrangeHouse s.r.o - Tvorba webu, Hypos CRM, CMS, PPC kampaní

Informace rychlostí světla v Hypos CRM

HyposCRM WPF Upozornění   Napsal: Luboš Brát, 23. 6. 2014 16:44

Hypos CRM je vybaven propracovaným systémem notifikací, neboli upozornění. Ty zaměstnance upozorňují na důležité události, které by neměl opomenout. Jedná se o upozornění na přidělený úkol, pozvání na poradu, komentář k provedené práci od kolegy či nadřízeného. Obchodníci využijí především upozornění na posun v obchodním případě, či na zprávu o přiřazené schůzce či jiné komunikaci.

Tato upozornění se zobrazují v CRM graficky v záhlaví. Z hlediska efektivity práce zaměstnanců a rychlosti plnění úkolů jsou notifikace klíčovou funkcionalitou.

komunikace4.jpg


Hypos CRM je vystavěn jako webová aplikace a spouští se v internetovém prohlížeči. Abychom přinesli notifikace přímo do notebooku zaměstnance a tento byl upozorňován na důležité pracovní úkoly, i bez zapnutého prohlížeče, vytvořili jsme aplikaci pro Windows.

Aplikace Hypos CRM pro Windows

 aplikace_přihlášení.jpg

Po spuštění aplikace se zaměstnanec přihlásí svým loginem a heslem do systému. Aplikace jako taková je velmi decentní a zobrazuje se jen jako ikona vpravo dole v liště. V okamžiku, kdy přijde ze systému upozornění, okamžitě se objeví informační "bublina" a ikona aplikace zobrazí počet nepřečtených upozornění. 

aplikace_bublina.jpg

Zaměstnanec dostává upozornění okamžitě, nedochází k žádným zpožděním a je možné ihned reagovat. Hlavní výhodou aplikace je, že uživatel nemusí mít otevřené okno webového prohlížeče a může se plně věnovat své práci. Do systému se podívá až v okamžiku, kdy je to potřeba.

Kliknutím na ikonu se zobrazí okno se seznamem notifikací, je možné je prohlédnout a kliknutím se uživatel dostane přímo do Hypos CRM, na které jej notifikace upozorňuje.

aplikace.jpg

Aplikace je pro všechny uživatele Hypos CRM k dispozici zcela ZDARMA.

 

 

Všechny články

comments powered by Disqus